Als ultieme probleemoplosser en een liefhebber van hersenkrakers, is er gesuggereerd dat Einstein dit klassieke raadsel misschien zelf heeft geschreven. Lees meer..
Het is een leuke maar uitdagende test van deductief redeneren. Het doel is om de vijftien aanwijzingen te gebruiken om de stukken van de houten huizen op de juiste plek te plaatsen om erachter te komen wie de eigenaar is van de vis. Hoewel iedereen bij PP de theorie probeert te weerleggen, wordt aangenomen dat 98% van degenen die het proberen, het niet kunnen oplossen. Kunt u uw plaats claimen in de 2% wiens genialiteit misschien evenaart met die van de grote man zelf? Slechts één stukje uit de Einstein-puzzelreeks. Is je brein groot genoeg voor ze allemaal?
Als ultieme probleemoplosser en een liefhebber van hersenkrakers, is er gesuggereerd dat Einstein di..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen